Відпочинок в Греції цілий рік!

Греція - країна, в якій є все і в будь-який час року! Будьте впевнені: будь-який сезон буде гарним для відпочинку в Греції!

  • Осіння Греція. Цей час року настає дуже непомітно, так як половина звичної осінньої дощової пори, Греція продовжує ніжитися під теплими сонячними променями і насолоджуватися "оксамитовим сезоном". До листопада «літо» в українськомовному його розумінні в Греції закінчується. З листопада по лютий місяці до Греції підступає прохолодна погода. Але навіть у цей час буває відносно тепла погода з теплими сонячними днями, деякі туристи воліють знайомитися з історією та визначними пам'ятками Греції, саме в такій спокійній та абсолютно не туристичній обстановці, яка розташовує до повноцінної насолоди усіма історичними пам'ятками.
  • Взимку грецька туристична індустрія впадає в сплячку. Це особливо помітно на островах. Мешканці деяких маленьких островів на зимові місяці навіть переміщаються на материк, щоб пережити там низький туристичний сезон. Деякі готелі, ресторани і кафе під відкритим небом закриваються з кінця листопада до початку квітня. Автобуси і пороми також починають ходити все рідше. Зате набирають великий попит зимові курорти, такі як Парнасос, Калаврита, Арахова, Піліо і знаменитий Карпенісі, які з великим задоволенням відвідують як місцеві жителі, так і туристи з усіх країн.

Але який, же рай настає для любителів екскурсійних програм. Сонце розмірено обігріває і можна спокійно оглядати визначні пам'ятки - погодьтеся, влітку підніматися на Акрополь або до Монастирям Метеори в 40-градусну спеку не так вже й приємно... Можна просто відвідати в Афіни побродити по вузьких вуличках старого міста, посидіти в тавернах і кафе. А, головне, насолодитися прекрасним оздобленням міст в період Різдвяних свят.

  • Весна - час перших туристів. У квітні зимова сплячка добігає кінця, і перші туристичні «ластівки» починають злітатися до Греції. До середини червня погода в країні стоїть чудова, оптимально підходить як для спокійного пляжного, так і для активного відпочинку. Повітря в ці місяці вже залишково прогрітий, але в той же час немає пекучої жари. Ще один значний плюс цього часу відпочинку: пляжі поки ще не затоплені відпочиваючими, а пам'ятки - допитливими туристами. Громадський транспорт починає працювати за звичайним, не скорочений розкладом. У ці місяці, коли ще немає піку туристичного сезону, ви також можете вибрати номер в будь-якому готелі або апартаментах за привабливими цінами.

 

  • Літо - саме час для островів і вечірок. З середини червня по кінець серпня в Греції настає високий туристичний сезон. На островах в цей час не проштовхнутися. Відпочинок тут у розпалі літа ідеально підійде любителям вечірок і галасливих компаній. Літні місяці - час палючого сонця. Денна температура може досягати +40 в тіні. Пляжі і визначні пам'ятки затоплені туристами зі всього світла, а готелі та апартаменти підвищують ціни. Високий сезон починає спадати з вересня, і з цього часу до кінця жовтня знову настає рай для мандрівників. 

Підписка на розсилку