Новий розкішний курорт на Криті з 63 басейнами!

Новий розкішний готель Anemos Luxury Grand Resort, розташований недалеко від містечка Георгіуполі, Крит, розпочинає своє функціонування вже на початку 2016 року.

В даний момент, згідно з інформацією наданою tornosnews.gr, проект знаходиться на стадії будівництва, закінчення будівельних робіт очікується до кінця 2015 року.

Anemos Luxury Grand Resort розташований на північно-західному узбережжі острова, трохи нижче популярного озера Курнас, де всі відпочиваючі можуть приємно провести свою відпустку, насолоджуючись видом на Критське море. Готель поєднує в собі Грецький і Критський архітектурні стилі, з розкішним інтер'єром і сучасним обладнанням. На вибір гостей пропонуються сімейні апартаменти і вілли, оформлені за останніми модними тенденціям.

Відмінною рисою нового курорту є його тихе місце розташування, комфортні приміщення і високоякісні послуги. Ресторани та бари з досвідченими шеф-кухарями, 3 відкритих і 60 загальних і приватних басейнів, конференц-центр, міні-клуб, спа-центр, міні-маркет, магазин ювелірних виробів, магазини з сувенірами і одягом, спортивні майданчики для тенісу, волейболу і футболу і це лише деякі з послуг, що надаються Anemos Luxury Grand Resort.

Підписка на розсилку