Пишні весілля магнатів - новий вид інвестицій в Греції

Сьогодні, в епоху кризи, найбільш вигідним капіталовкладенням в Греції є весілля магнатів. Ціни починаються від мільйона євро. Хто ця «Золота пара», яка обмінялася клятвами вічної любові в залі з пишним оформленням, схожому на палац Махараджі, на самому знаменитому грецькому острові?

Шикарне торішнє весілля Леоніда Фотінопулоса і громадянки Лівану - Тамари Зейн, яке коштувало 5 000 000 євро, шокувало публіку і отримало великий розголос. У цьому році, кілька тижнів тому відбулося не менше пишне весілля індійської пари на острові Міконос. Зала, прикрашена в індійському стилі, незліченна кількість гостей в національних одягах, дівчата в давньогрецьких костюмах і грецькі танці, все це надовго запам'ятається публіці і залишить це весілля в історії. Пара Адітья Патека, сина індійського банкіра і Маллікен Таркас стала знаменитою.

На весілля були запрошені не тільки родичі обох сторін, але і керівники та акціонери великих компаній, таких як Blackrock холдингу Piramal та Jet Airways. Весільний стіл вражав своїм пишним оздобленням, різноманітністю страв і позолоченими столовими приборами. Організацією весілля займалася індійська компанія Backstage Productions Ltd. Було задіяно більше 30 співробітників, були привезені кращі тканини для оформлення залу в жовто-синій гамі і запрошені фотографи та музиканти.

Знаменита індійська пара часто відпочивала на Міконосі і тому вирішила влаштувати пишну церемонію саме на цьому острові. Свято тривало три дні. Подія детально висвітлювалася засобами масової інформації в Індії. Ця «чарівна казка» коштувала батькові нареченого 2 000 000 євро.

Підписка на розсилку