Придбання грецького острова - міф чи реальність?

Замислюючись про придбання грецької нерухомості, деякі задаються питанням: «А чи можна купити острів в Греції?». Експерти по нерухомості з компанії Grekodom рішуче відповідають: це реально! Серед тисяч грецьких островів є чимало частинок суші в Середземному морі, доступні для продажу.

Греція - країна, узбережжя та острови якої омиваються Середземним, Егейським, Іонічним морями. У басейні цих морів - майже 6000 малих і великих островів. Серед європейських країн-сусідок Греція володіє справді розкішним багатством, а головне надає можливість стати володарем частинки цих скарбів тим, хто задався пошуком власного острова.

Грецька статистика констатує, що близько 230 островів Еллади мають населення. У приватних володіннях у окремих персон або компаній - близько 130 островів. Кількість чимала, а значить, грецькі острови доступні за ціною, варто лише задатися метою, відшукати підходящий острів. І якщо ще пару років тому для іноземців була можлива лише довгострокова оренда грецьких островів, то кризові умови останніх років змінили можливості аж до покупки!

 

Купівля острова - це вигідно

Купівля острова в Греції може стати логічним продовженням бізнес-ідеї. У країні з розвиненою туристичною інфраструктурою острів цілком можна перетворити на основу для створення курорту класу люкс, для розміщення готелю або комплексу вілл.

Греції є, що запропонувати інвесторам та покупцям, мислячим широкими перспективами і тим, хто уявляє, для чого їм необхідний острів. Найбільший попит на такі об'єкти відзначається серед будівельно-девелоперських компаній, що вибирають територію для майбутніх віллових комплексів або туристичних об'єктів, а також серед приватних осіб, що підбирають варіант для своєї родини і особистого використання. Покупці з солідним доходом можуть розраховувати на інвестиції в Греції. Острів може стати вкладенням коштів з подальшим його продажем за вищою ціною: такий варіант цілком закономірний, оскільки привабливі пропозиції є, але їх кількість обмежена - на сьогоднішній день до продажу заявлено не більше півсотні островів. До кризового періоду, який захопив і грецьку сферу нерухомості, приріст вартості острова міг скласти до 2 млн. євро на рік. Крім того, Греція заохочує вкладення в інфраструктуру туризму, аж до компенсації інвестору до половини витрат, понесених в ході реалізації проекту (наприклад, споруди готельного комплексу чи іншого туристичного об'єкту).

Плюси придбання грецького острова

Крім інвестиційних та інших бізнес-можливостей є й очевидні цінності, що даруються природою Середземномор'я і привілейованим розташуванням. Регіон славиться м'яким кліматом з цілорічно комфортною погодою, а самі грецькі острови знаходяться в Середземноморському басейні, неподалік від курортних узбереж Греції та Італії, можна здійснювати подорожі на власній яхті до Балеарських островів, Лазурному березі Франції, Монако.

Покупцям грецької нерухомості з України, Китаю, країн Близького Сходу відкривається можливість отримати офіційний дозвіл на проживання, а згодом громадянство в країні, що входить до Європейського союзу. Експерти компанії Grekodom коментують, що така перевага доступно кожному покупцеві, витративши на придбання об'єктів нерухомості або острова в Греції більше € 250 тис. Через 7 років володар ДНП-власник острова може претендувати на грецьке громадянство, - нагадують експерти.

Купівля острова - це модно

Придбання острова дарує його власнику як територіальну незалежність, так і може привнести в життя зіркове сусідство. Світові знаменитості нерідко придивляються до грецьких островах, вибираючи для себе частинку комфортного Середземномор'я. Серед іменитих персон, які стали володарями своєї маленької Греції - актор Джонні Депп (власник нежилого острова в Егейському морі), американський підприємець Уоррен Баффет (острів площею 1,2 кв. км), емір Катара Хамад бін Халіфа аль-Тані (шестеро островів в Іонічному морі), російський олігарх Дмитро Риболовлєв (острови Скорпіос і Спарти в Іонічному морі).

 

Кращі пропозиції по островам від Grekodom Development!

Підписка на розсилку