Crete Golf Club знову відкрив свої двері!

Після закінчення робіт, які тривали більше року, завершено капітальний ремонт Crete Golf Club. Оновлене, сучасне поле для гольфу, є справжньою окрасою Криту і знову відкриває свої двері для відвідувачів.

Новий проект пана Теодора Василиса представляє інвестиційний план в кілька мільйонів євро, метою якого є розширення туристичного сезону, надання послуг вищого рівня та залучення туристів з усього світу 12 місяців на рік.

Унікальне, 18-луночне поле для гольфу на Криті в даний момент визнано одним з найкращих у Європі і привертає гравців з усього світу. Ласкавий клімат острова, з порівняно м'якою зимою, створюють ідеальні умови для гри в гольф в періоди з лютого по травень і з вересня по листопад.

Crete Golf Club розташований на території площею 800 гектарів, яка розкриває всю магічну красу крітської природи. Вид з усіх майданчиків клубу охоплює панораму від гірського хребта Лассіті до Критської затоки, а флора і фауна території знаходиться під охороною і визнана унікальною.

Послуги Crete Golf Club доступні щодня з 8:00 ранку до заходу сонця, а в особливих випадках клуб функціонує до пізнього вечора.

Підписка на розсилку