Міжнародна виставка з розвитку туризму в Туреччині

Турецька туристична виставка та конференція Travel Turkey Izmir 2015 пройде цього року в місті Ізмір з 10 по 13 грудня. Це одне з найбільших заходів туристичної індустрії Туреччини, що привертає професіоналів індустрії туризму та основних покупців з країн Європи та Азії. Основні розділи експозиції: туристичні агентства та туроператори, готелі/готельні мережі, міжнародні організації з туризму, бізнес туризм та ділові заходи (MICE), оздоровчий, культурний, спортивний, освітній туризм, морські круїзи, послуги муніципалітетів і агентств з питань розвитку туризму, послуги консульств, авіакомпаній, прокат автомобілів, транспортні туристичні послуги, сучасні туристичні технології та багато іншого. Кількість учасників та гостей виставки з кожним роком зростає.

Щорічно у виставці беруть участь більше 600 експонентів і 20500 відвідувачів, загальна виставкова площа складає понад 10600 кв.м. У програмі Travel Turkey Izmir 2015 - величезна кількість комерційних презентацій і розважальних шоу, в тому числі відвідування історичних пам'яток Ізміра (будиночок Діви Марії в Ефесі та ін.).

Візьме участь у виставці і наша компанія з презентацією на тему «Ринок нерухомості Греції сьогодні. «Грекодом» - стабільний і успішний розвиток». На зустрічі будуть підняті питання переваг співпраці з нашою компанією, а також ми розповімо про діяльність компанії, про які ми надаємо послуги, процедурі купівлі-продажу, позитивних аспектах грецького законодавства, наших інвестиційних проектах, отримання посвідки на проживання в Греції.

Підписка на розсилку