Розвиток подій по готельному комплексу Астерас в районі Вуліягмені і території колишнього аеропорту в районі Еллініко

Діалог з інвесторами і перегляд деяких важливих моментів - у цьому полягає політика держави по двом з найважливіших в даний період часу приватизаційних угод.

По готелю «Астерас», розташованому в районі Вуліягмені, переговори з компанією AGC знаходяться, по всій вірогідності, на просунутому рівні, про що свідчать заяви Голови Державного фонду з питань приватизації С. Пітсіорласа: "Ми обговорили нову пропозицію до інвесторів на основі думки Державної Ради, і я вважаю, що в найближчі дні угода буде укладена. Початковий план передбачав можливість будівництва 35.000 квадратних метрів з 100 житловими будинками, який, проте, був непрактичний, і, отже, відкинутий Державною Радою. Зараз обговорюється питання менш масштабного житлового будівництва в місцях, де вже існують будівлі, перспектива, яка була прийнята інвесторами за тією ж ціною (400 млн. євро на 90% готелю «Астерас»). Якщо, зрештою, угода буде укладена, це стане великим успіхом, оскільки буде врахований під увагу і характер регіону".

Доволі непроста ситуація з 6.200 стреммамі колишнього аеропорту в Еллініко. «По великому проекту в Еллініко урядом був визначений центральний координатор. На цьому етапі ведуться, і ми сподіваємося, протягом першого кварталу 2016 будуть завершені, дискусії щодо вдосконалення договори з інвесторами. Нашою метою є завершення переговорів цієї весни». За проектом в Еллініко були деякі коливання, але «СІРІЗА» вирішила все ж включити його в свою програму. «Позитивним моментом є те, що і уряд, і інвестори вважають, що проект повинен бути здійснений, але значно поліпшений. Є труднощі, наприклад, за вартістю, способу її оплати, вимоги муніципалітетів і т.п., але очікуються позитивні результати».

Підписка на розсилку