Керкіра буде боротися за титул культурної столиці Європи 2021

Керкіра буде боротися за титул культурної столиці Європи 2021

  • Що таке культурна столиця?

Культурна столиця Європи є вершиною сучасної європейської культурної сцени і, отже, місто, яке приймає даний титул, стає серцем європейської культурної діяльності та вітриною сучасної європейської цивілізації. У 2021 році титул буде присвоєно одному грецькому місту і одному місту Румунії.

Близько 15 грецьких міст змагатимуться на першому етапі. Керкіра не може відповісти на цей виклик. Це найвідоміший конкурс між містами Європи, який почався в 1985 році з ініціативи тоді грецького міністра культури Меліни Меркурі. Концепція даного заходу спрямована на розвиток культурної діяльності в містах Європи, на поліпшення якості життя та зміцнення взаємин громадян. У цьому році громадяни запрошуються для участі в цьому заході, щоб зіграти важливу роль у розвитку культури свого міста. Отримання титла столиці Європейської культури сприяє культурному, соціальному та економічному розвитку.

  • Чому Керкіра?

Керкіра постійно розвивається, і її призначення культурною столицею в 2021 році сприятиме вирішенню багатьох економічних і соціальних проблем. Цивілізація в місті не має меж. Це постійне відновлення, розширення, реконструкція і окраса міста. Громадяни відіграють важливу роль у перетворенні Керкіри і піклуються про своє місто. Головна мета залучити відвідувачів і розвинути культурну спадщину міста. Керкіра візьме участь у змаганні культурних столиць Європи 2021 щоб вирішити проблеми і створити нові перспективи, щоб відкрити нові можливості і відновити історію острова. Керкіра можете покластися на талант власних громадян, і сміливо сподіватися на завоювання даного титулу.

Підписка на розсилку