Археологічний музей на Пелопоннесі претендує на звання «Європейського музею-2016»

На високий титул «Європейського музею- 2016» претендує Археологічний музей Тегеі в Аркадії, беручи участь у конкурсі Європейський Форум Музеїв (EMF), на якому щорічно нагороджується за свою новаторську діяльність один з європейських музеїв.

Досьє Тегейського музею було зібрано в 2015 році, і після засідання конкурсної комісії в Загребі на сторінці Форуму в інтернеті був вивішений список претендентів на 2016 рік, в якому фігурував і Археологічний музей в Тегеї.

Який музей стане «Європейським музем-2016» ми дізнаємося на церемонії нагородження, яка відбудеться 6-9 квітня в Толосі і Сан-Себастьяні в Іспанії, де грецька делегація представить свою кандидатуру.

Музей Тегеі - єдиний грецький державний музей бере участь в цьому році в конкурсі - знаходиться в Тріполі (Аркадія), в самому серці буколістичного Пелопоннесу. Це один з перших державних музеїв вільної грецької держави: він був заснований в 1907 році, через 100 років (у 2007 році) закритий на ремонт, і знову відкритий в 2014 році, відновлений на гроші Єврокомісії.

Підписка на розсилку