Рівень задоволеності грецькими готелями в 2015 році склав 84,5%

Згідно з даними Site Intelligence, в 2015 році індекс задоволеності туристичними послугами (GRI: Global Review Index) по Греції досяг рівня 84,5%, перевищивши на 3 відсотки аналогічний показник основних країн-конкурентів (81,5%).

Важливо, що і за окремими показниками, такими як співвідношення ціни і якості, обслуговування, кімната, харчування, напої і прибирання, грецькі готелі також були оцінені вище.

Індекс Global Review Index був складений на основі відгуків 280,291 клієнтів грецьких готелів і 1,094,807 клієнтів конкуруючих напрямків, користувачів системи Review Pro.

Що стосується окремих районів, найвищий індекс задоволеності виявився у Епіру (89,3%), за ним слідують Кіклади (88%). Також високий рівень задоволеності (87,9%) мають клієнти п'ятизіркових готелів. Санторіні, Міконос, Кіклади, Крит, Халкідіки, Додеканес і Іонічні острова випереджають конкуруючі напрямки.

Що стосується великих міст, Афіни поступаються тільки Стамбулу, випереджають Рим і мають однаковий показник з Барселоною. За Салоніками індекс склав 80% - вище аналогічних показників Ізміра і Марселя і трохи нижче Болоньї.

Джерело: Grekomania

Підписка на розсилку