Парк авіакомпанії Ellinair поповнився новим літаком

Повітряний парк авіакомпанії Ellinair, що базується в міжнародному аеропорту Салонік, поповнився новим літаком типу Airbus 319.

Літак А319 розрахований на 144 пасажирів, його технічні характеристики відповідають високим стандартам і потребам авіакомпанії, головна мета якої - пропонування своїм пасажирам послуг високої якості і унікальний досвід подорожей. Новий Airbus почне виконувати свої перші польоти на внутрішніх напрямках і по маршруту Салоніки - Москва з кінця лютого.

З нагоди прибуття нового літака президент Ellinair Іоанніс Музенідіс відмітив: «Розвиток, інновації та прагнення до якості характеризують стратегію Ellinair і відображають наші постійні зусилля домагатися позитивних результатів. Прибуття нового літака є позитивним свідченням нашого підйому і наших інвестицій в індустрію туризму країни, незважаючи на кризовий період, який ми переживаємо».

У 2016 році флот Ellinair, грецького авіаперевізника, що входить в холдинг Mouzenidis Group, налічуватиме від 8 до 10 літаків, які будуть обслуговувати пункти призначення в більш ніж 15 країнах.


Джерело: Grekomania.ru

Підписка на розсилку