Проект університету Аристотеля в Салоніках увійшов в топ-10 кращих проектів ІФЛА 2016

Салоніки - це північна столиця Греції, яка представляє собою сучасне місто, що має найбільшу кількість морських портів і другий за значимістю міжнародний аеропорт Греції. Салоніки, або як його ще називають Фессалоніки - торгове і студентське місто. Студентське тому, що тут знаходиться найбільший університет імені Аристотеля

Проект бібліотеки та інформаційного центру (ВКП) університету Аристотеля в Салоніках під назвою «Thesswiki» увійшов до числа 10 кращих проектів на 13-му міжнародному конкурсі «IFLA BibLibreInternational Library marketing award 2016».

10 кращих проектів в галузі бібліотечної маркетингу в 2016 році, серед яких один грецький, були відібрані міжнародним журі з 71 заявки з 26 країн.

Міжнародна премія з бібліотечного маркетингу щорічно присуджується федерацією ІФЛА (International Federation of Library Associations - Section on Management & Marketing) в якості заохочення бібліотек і організацій за реалізацію креативних творчих ідей. Відзначимо, що грецький проект вперше взяв участь в конкурсі, і, незважаючи на жорстку конкуренцію, йому вдалося потрапити в топ-10.


Джерело

Підписка на розсилку