«Сім'я Даррелл» («The Durrells»): Показ серіалу, знятого на острові Керкіра, за британським каналом ITV

Тисячі британців в цьому році будуть мати можливість насолодитися красою острова по телебаченню, оскільки британська телевізійна мережа ITV починає показ драматичного серіалу The Durrells, знятого на основі літературних книг-спогадів британського письменника Джеральда Даррелла з його життя на грецькому острові.

Серіал знімали на острові Керкіра. Ця історія датується 1935 роком, і розповідає про Луїзу Даррелл, молоду вдову, яка вирішила емігрувати зі своєю сім'єю на острів Керкіра. Джеральд Даррелл засновує сюжет на його підліткових спогадах, коли він жив на острові, де він, як любитель природи, збирав комах і зустрічав цікавих незвичайних людей.

Сім'я Даррелл була реальною сім'єю, що проживає на острові Корфу. Як стверджує Енді Ярош в статті на своєму блозі туроператора Sunvil, сім'я проживала на острові 4 роки, в районах Перама і Контокалі. Крім розповіді Джеральда, його брат, Лоуренс, написав роман «Келія Просперо», що відображає живі картинки Керкіри до війни.

Він сам, разом зі своєю дружиною Ненсі, залишилися жити на острові, коли на початку війни інші члени сім'ї виїхали, і острів був захоплений німцями. У білому домі, де вони проживали, з видом на узбережжі Калами, сьогодні знаходиться таверна.

Джерело

Підписка на розсилку