Міжнародну нагороду завоював Афінський аеропорт

Перше місце в категорії аеропортів потужністю 4-20 млн. пасажирів зайняв на найбільшому форумі «Routes Europe 2016» Міжнародний Афінський аеропорт.

Форум Routes Europe є найбільшою подією в авіаційній галузі, що формує тенденції розвитку авіаційної індустрії та туризму. В рамках форуму щорічно розглядаються і обговорюються найважливіші питання галузі, пов'язані з розвитком ринку авіаційних перевезень і розширенням міжнародної маршрутної мережі. На форумі відбувається обмін наявним досвідом і пошук нових рішень в області аеропортової комерційної діяльності та маркетингу, а також зміцнення взаємодії з провідними аеропортами та авіакомпаніями.

Подякувавши авіакомпанії, які висловили в черговий раз довіру Афінському аеропорту, директор з маркетингу та комунікації Міжнародного афінського аеропорту Іоанна Пападопулу зазначила: «З позитивною динамікою зростання пасажиропотоку і в першому кварталі 2016 року, ми продовжуємо в тісній співпраці і діалогу з нашими партнерами по авіації поставляти комплексні маркетингові програми. Наша кампанія під назвою «Aviation Marketing delivered in a novel way» найповніше виражає наше прагнення проаналізувати потреби кожної авіакомпанії, щоб адаптувати відповідно нашу стратегію і поставляти інноваційні та новаторські програми підтримки авіакомпаній. Ми вважаємо, що при такому підході ми ефективно підтримуємо плани і діяльності авіакомпаній на нашому ринку».

Раніше афінський аеропорт розташовувався всередині міста, в безпосередній близькості від центру Афін. Новий аеропорт імені Елефтеріос Венізелос (Eleftherios Venizelos), був побудований за межею міста, але в межах району Аттики (Attica), на відстані 35 км від центру Афін.

Афінський аеропорт відповідає найсучаснішим вимогам і надає всі необхідні умови своїм гостям. Дружній і досвідчений персонал завжди в розпорядженні пасажирів і відвідувачів. Крім того, на території афінського аеропорту розташовуються різні кафе, бари і ресторани, просторі зали очікування, бізнес центр, спеціально-обладнана зона розваги для дітей, всілякі магазини і офіси прокату автомобілів. Спеціально обладнана дитяча зона. Місця для стоянки автомобілів.
Афінський міжнародний аеропорт надає 4800 місць короткостроковій і довгостроковій автостоянки. Всі стоянки обладнані пунктами автоматичної оплати.

Торговий комплекс Афінського міжнародного аеропорту займає одне з лідируючих місць серед кращих аеропортів Європи, пропонуючи привабливі ціни в поєднанні з високою якістю і широким асортиментом, здатних задовольнити навіть найвимогливіших клієнтів.

Підписка на розсилку