Авіакомпанія Εllinair літає на Кіпр!

Холдинг Mouzenidis Group, який успішно працює 21 рік в індустрії туризму і має більш ніж 80 офісів в Європі, розширює свою присутність на Кіпрі за рахунок запуску нових рейсів, виконуваних авіакомпанією Ellinair.

Керуючись головними принципами холдингу, якими є безпека і якість, авіакомпанія Ellinair в повній мірі відповідає сучасним умовам конкурентного середовища, надаючи досвідчений і добре навчений персонал і додаткові переваги, такі як безкоштовний провіз багажу для квитків будь-якого класу, а також доступні ціни на авіаквитки.

Холдинг інвестує в розвиток Кіпру завдяки відкриттю свого офісу в Лімасолі, а також за рахунок створення нових робочих місць. Президент авіакомпанії Ellinair, пан Іоанніс Музенідіс, кажучи про своє бачення і стратегії розвитку компанії, зауважив: "Наші партнери на Кіпрі і кіпрська громадськість є для нас одним з основних факторів і інтегральним показником нашого успіху, а також цінним перспективним активом».

Популярність Кіпру, як літнього курорту, в останні роки сильно зросла, і тисячі туристів з нетерпінням чекають літа. Щорічно на Кіпрі відпочиває понад два мільйони туристів, які є важливою складовою економіки країни, а значить, що тут створюються всі умови для туристів, а місцеві жителі завжди раді гостям острова.

Джерело

Підписка на розсилку