Амульяні - прихований рай на півострові Халкідіки

Велика стаття, присвячена острову Амульяні поблизу Халкідіків, була опублікована минулого тижня в лондонській The Sunday Times. Автор статті, захоплений красою острова, неквапливим темпом життя, їжею і гостинністю жителів, висловлює своє здивування тим, що цей «рай» досі залишається невідомим широкому загалу. Стаття є результатом press-trip, організованого Туристичною організацією півострова Халкідіки (ТОХ) для журналіста James Ellis.

Паралельно Туристична організація Халкідіків організувала ще два ознайомлювальних тура. З 6 по 9 травня представники British Airways Holidays побували в Халкідіках, відвідавши місцеві визначні пам'ятки, в тому числі, знамениту печеру Петралона, новий Лаографічний музей в Нікіті, острови затоки Вурвуру і мальовниче селище Афітос.

Зусилля по просуванню півострова Халкідіки були продовжені участю ТОХ в заході, організованому 13 травня британським туроператором Olympic Holidays в Бірмінгемі, в якому брали участь ще 70 туристичних агентств.

Ще один багатоденний ознайомлювальний тур, на цей раз, для одного з найбільших туроператорів Італії Group Alpitour, був організований у зв'язку із запрошенням ТОХ на міжнародну туристичну виставку-ярмарок ΒΙΤ в Мілані. В рамках туру відбувся захід, на якому готельєри мали можливість поспілкуватися з представниками Alpitour і дізнатися про майбутні плани компанії в Халкідіках.

І, нарешті, Туристична організація півострова Халкідіки, продовжуючи свої старання по просуванню культурного туризму на італійському ринку, взяла участь у заході на честь Аристотеля, що пройшов у мерії міста Б'яссоно. Зустріч, адресована університетським професорам з Мілана і Ломбардії, була присвячена позачасовим ідеям великого давньогрецького філософа.

Доступ на острів Амульяні можливий тільки морським шляхом (3.5 км) через село Тріпіті, яке знаходиться в 130 км від Салонік. Переправа здійснюється на суднах і поромі. Амульяні - це єдиний заселений острів в Халкідіках. Навколо нього знаходяться мальовничі скелясті безлюдні острівці Дренья або Гайдуронісья.

Густі оливкові гаї, що покривають невеликі пагорби Амульяні з давніх пір до 1933 року були обійстям афонського Ватопедського монастиря. Жителі Амульяні традиційно займалися риболовлею і мають значне рибальське обладнання. Амульяні володіє красивою природою, мальовничими бухтами, чудовими пляжами і кристально чистим морем. Острів ідеальний для тихого і усамітненого відпочинку.

Джерело

Підписка на розсилку