Grekodom Development відновлює напрямок Порто-Ідра на Східному Пелопоннесі

Ми раді повідомити Вам, що компанія Grekodom Development відновлює напрямок Порто-Ідра на Східному Пелопоннесі. Скоро в базі наших об'єктів з'являться пропозиції вторинного житла в цьому елітному селищі, а також ділянки під будівництво.

Нагадуємо, що компанія Grekodom Development пропонує повний спектр послуг з будівництва: починаючи від покупки ділянки, проекту будинку, закінчуючи здачею об'єкта під ключ.

Порто Ідра (Porto Hydra) - закрите елітне селище під охороною, розташоване на півострові Пелопоннес. Селище займає велику територію від Галатаса до Порто Хелі - муніципалітет Ерміоні.

Будівництво цього комплексу- заслуга Нікоса Константініді. Завдяки йому з непримітного місця вдалося створити справжній рай. Судноплавні канали протяжністю 3,5 км, невеликі бухти для яхт і катерів, пишна рослинність - це невід'ємний атрибут селища Порто Ідра.

На сьогоднішній день це привілейований район з розвиненою інфраструктурою і воістину чудовою природою, який привертає знаменитостей з усього світу. Це унікальне місце, пляжі якого протягом останніх 19 років нагороджувалися блакитними прапорами Європейського союзу за чистоту моря і відповідність європейським стандартам.

На даний момент в селещі побудовано 330 вілл, які потопають у зелені і квітах. Кожна з них має свій неповторний дизайн, що гармонійно поєднується з усім комплексом.

Тут відкривається панорамний вид на Саронічну затоку і прилеглі острови (Гідра, Спецес, Порос), уподобані афінською елітою.

Неподалік, в оточенні пальм розташований готель 5 * «Barcelo Hydra Beach». У ресторані готелю гості зможуть насолодитися видом на море і кулінарними шедеврами. Жителям села Порто Ідра надається можливість користуватися послугами, що надаються готелем «Barcelo Hydra Beach».

Перебуваючи в Греції, ви знайдете справжній «Грецький Маямі», недарма саме так називають цей регіон!

Підписка на розсилку