Уряд Греції підписав меморандум з інвестором по аеродрому Еллінікон

Фонд приватизації держмайна Греції (HRADF) і компанія Lamda Development підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо нової угоди про покупку 100% акцій колишнього аеропорт Еллінікон. Девелоперська компанія отримає територію аеропорту, розташованого в межах Афін недалеко від узбережжя, в обмін на інвестиції обсягом в 7 мільярдів євро, повідомляє РІА Новини.

"У найближчі роки в Аттиці буде реалізований найбільшою проект міського перепланування, створений найбільший міський парк в Європі. Але перш за все, реалізація такого великого проекту створює перспективи тисяч робочих місць, що на даний момент є великою проблемою для грецького народу", - сказав Піціорлас.

В уряді заявили, що нова угода з інвесторами значно збільшить економічну вигоду для держави. Зокрема, крім 915 мільйонів євро за акції компанія направить 1,5 мільярда євро на громадські роботи.

"Через п'ять років громадяни Афін зможуть насолодитися Парком Еллінікон", - заявив представник уряду.

Крім цього угода значно збільшить територію під парк і зменшить територію під будівництво. Територія землі під забудову зменшується з 3,6 мільйона квадратних метрів до 2,7 мільйона квадратних метрів, а площа зеленої зони становить 2,9 мільйона квадратних метрів. Інвестор вкладе кошти в об'єкти транспортної інфраструктура, інженерні мережі. Він також зобов'язався інвестувати в будівництво центру з переробки сміття.

Детальніше про проект:

Більше 10 років йшла розробка проекту в якому брали участь близько 300 архітектурних команд з усього світу, в тому числі і з Греції. До останнього туру конкурсу були обрані великі компанії-забудовники з чотирьох країн: Elbit Cochin Island Ltd. (Israel), Lamda Development SA (Greece), London and Regional Properties (United Kingdom), Qatari Diar Real Estate Investment Co. QSC (Qatar). 24.02.2014 року конкурсна комісія визначила переможця-Lamda Development SA (Greece), яку підтримають Аль Maabar (ОАЕ) і шанхайська Fosun Group (Китай) з обсягом інвестицій понад 7 млрд.євро.

Будівництво паркового комплексу кардинально змінить не тільки 620Га. земель колишнього аеропорту, але і вигляд всіх прибережних районів, таких як Палео Фаліро, Алімос, Еллініко, Гліфада, Вула, Кавур, Вулягмені, Варкіза. На території майбутнього парку, в рамках розширення мережі громадського транспорту з 27.07.2013 року вже введено в експлуатацію дві нові станції метро, ​​планується збільшення протяжності безшумної трамвайної лінії, перенесення автомагістралі Посейдон авеню на об'їзну вісь або на підземний рівень з метою інтеграції парку Метрополітен з набережної Агіос Козмас (Святого Козьми), створення мережі пішохідних та велодоріжок для забезпечення безпеки пересування пішоходів. Крім того заплановано будівництво вертолітного майданчика, станції з очищення стічних вод і утилізації твердих відходів.

Даний проект віщує позитивну динаміку припливу інвестицій в нерухомість, так як зараз саме час для вкладень. По завершенню будівництва проекту ціни на нерухомість в Афінах і Аттиці значно виростуть.

Підписка на розсилку