Корфу - «Грецький Монако», будинок королів, аристократії і зірок шоу бізнесу

Острів Корфу - один з найвідоміших і найкрасивіших островів Греції та Іонічного моря, відомий у всьому світі своєю природною красою, а також багатою історією, що йде в глиб століть. Керкіра, як називають острів греки, зачаровує венеціанською аурою, вузькими провулками, які живописно гніздяться на зелених долинах, і унікальною архітектурою.

Корфу з перших хвилин підкорює своїм виглядом. Ще на борту літака острів буквально приковує до себе погляд незвичайним смарагдовим кольором. Оточена ласкавим бірюзовим морем зелена колиска цивілізації залишає незабутні враження.

Приголомшливий колір острова обумовлений його багатою природою. Квітучі апельсинові сади, багаті оливкові гаї - весь Корфу немов одна велика плантація.

Два моря омивають острів Корфу і колір води відрізняється в залежності від місцевості. Маленькі північні пляжі підходять відпочиваючим з дітьми. На заході вода прохолодніша, але красива берегова лінія порадує не тільки красивим видом, а й приверне любителів дайвінгу. Південні пляжі Корфу прекрасно підходять для прогулянок: широке піщане узбережжя вмістить всіх бажаючих. На Корфу кожен знайде собі курорт до смаку!

Нерухомість на Корфу - чудовий вибір для вкладення коштів в ваш грецький будинок, апартаменти і навіть успішний бізнес.

На острові гарна транспортна інфраструктура, а його розміри - в міру компактні, в міру просторі - дозволяють зупинити вибір місця проживання практично на будь-якій його частинці.

Якщо ви вирішили, що Греція може стати вашим другим домом, фахівці GREKODOM DEVELOPMENT допоможуть підібрати нерухомість. На Корфу можна вибрати об'єкти різних цінових категорій, в різній відстані від моря і курортних центрів, навіть не дивлячись на те, що Корфу справжні цінителі називають «Грецьким Монако». Корфу - домівка королів, аристократії і зірок шоу бізнесу.

Підписка на розсилку