Пієрія - рай для туристів

Пієрія - це тихий і спокійний куточок Греції, який розмістився на півдні Македонії біля гори Олімп. Щороку в Пієрію приїжджають велика кількість європейців, які бажають насолодитися шикарними піщаними пляжами Олімпійського узбережжя, яке розтягнулося на 70 кілометрів і вражає туристів своєю чистотою і чудовою природою. На самому березі моря розташувалися численні готельні комплекси, привітність і гостинність яких зможе оцінити навіть найдосвідченіший турист.

У Пієрії пропонується найширший спектр розваг. Тут кожен знайде собі розвагу до душі. І любителі спокійного і розміреного пляжного відпочинку і цінителі активних видів спорту залишаться більш ніж задоволеними! На березі розташовані безліч затишних місцевих ресторанчиків, в яких можна насолодитися стравами національної кухні. Є розвага і для дітей - це лунопарк.

Вночі ж Пієрія перетворюється в дивовижний центр розваг. Танці всюди: і в маленьких кафе на березі моря, і в нічних клубах. Для бажаючих також працюють концертні зали з сучасною і національною грецькою музикою.

Туристам подобається ще й те, що в Пієрії можна зробити непоганий шопінг. Тут є великий торговий центр з якісними і недорогими товарами. Прекрасна половина буде в захваті від ювелірних магазинів і магазинів шуб. Є і сувенірні магазини, де можна придбати колоритні зразки творчості місцевого населення.

Підписка на розсилку