Багатоликий Міконос

Міконос - це яскрава мозаїка з чудових пляжів і мальовничих вуличок, сучасної моди і веселощів без жодних обмежень. З кожним днем ​​Міконос зазиває на своє свято життя. Міконос можна сміливо назвати островом молодості, де свято не припиняється ніколи.

Острів розташований на перетині всіх головних морських шляхів Егейського моря. Звідси і багатонаціональний колорит Міконосу і його неймовірно весела вдача: нічне життя, яке є візитною карткою острова, не завмирає тут ні на хвилину, а дискотеки і клуби є кращими в Греції.

Головна валюта Міконосу - вміння розважатися!

Міконос можна сміливо назвати островом, який ніколи не спить. Цей невеликий куточок раю вже давно прославився на весь світ своїми грандіозними вечірками.

 

Цей острів уособлення Кікладських островів: панорама острова Міконос зачаровує з першого погляду: невисокі скелясті пагорби, знамениті вітряки, десятки церков, білосніжні будиночки з синіми віконцями і дверима, вузькі бруковані вулички, чудові золоті пляжі і залите сонцем яскраве синє море.

 

Архітектура об'єктів нерухомості на Міконосі має свої особливості. Усі будівлі дуже схожі між собою: білосніжні кам'яні будиночки з блакитними вікнами і дверима. Модний котедж від простого будиночка зовні відрізняються лише відтінком синьої фарби на віконницях і дверях.

 

Купити нерухомість в цьому райському куточку завжди буде розумним кроком, так як тут можна проводити не тільки свою відпустку, а й жити цілорічно.

 

Компанія GREKODOM надає можливість придбати нерухомість на острові Міконос, і стати володарем власного грецького будинку на одному з найпривабливіших островів Середземного моря.

 


Підписка на розсилку