Паралія Катеріні (Пієрія), Греція

Паралія Катеріні розташована в північній частині материкової частини Греції та входить до складу префектури Пієрія. Незважаючи на свою молодість, курорт завоював популярність своїм зручним розташуванням (шлях від аеропорту Салоніки займе близько години), демократичними цінами, найчистішими пляжами, близькістю до гори Олімп, і, звичайно ж, шуббінгом. Паралія Катеріні є віддаленим морським передмістям столиці округу Пієрія Катерини. Цей факт знайшов своє відображення в назві містечка, де слово «Паралія» означає ні що інше як «пляж».

Відпочинок в Паралія Катеріні користується великою популярністю серед «наших» туристів. І справа не тільки в прекрасних пляжах Пієрії та близькості однією з головних визначних пам'яток цієї частини Греції - гори Олімп.

Знаменита гора Олімп знаходиться всього в 20 км від Паралія Катеріні.

Паралія Катеріні, перш за все, відома як один з головних центрів торгівлі шубами в Греції. За хутряними обновками сюди приїжджають туристи, яким не хочеться сильно віддалятися від узбережжя заради подорожі до столиці шубного промислу - Касторії. Власне, в цьому і немає великої необхідності: асортимент в Паралія Катеріні дуже різноманітний.

Клімат і погода в Паралія Катерини

Клімат в Паралія Катеріні середземноморський, з характерними теплими і дощовими зимами, змінюються сонячними та сухими літніми місяцями. Найхолоднішим часом вважаються грудень і січень, коли температура на узбережжі може опускатися до +5°С.

Пляжний сезон відкривається в Паралія Катеріні, як правило, в третій декаді травня та закінчується у вересні. В цей час погода балує відпочиваючих практично повною відсутністю опадів, теплим морем, а в найспекотніші дні на піку сезону- і свіжим бризом, який пом'якшує спеку.

Найбільш придатними місяцями для відпочинку з дітьми вважаються червень і вересень. У цей період середня температура повітря знаходиться в найбільш комфортній зоні - + 25°С + 28°С, а море прогрівається до + 24°С.

Підписка на розсилку