Гілки оливкового дерева відправлені з Греції в Ріо

Гілки оливкового дерева відправлені з Греції в Ріо-де-Жанейро.

Гілки найстарішого в світі оливкового дерева були відправлені з Греції в столицю Літніх Олімпійських ігор Ріо-де-Жанейро.

Гілки оливи отримає в нагороду переможець марафону, з ними на відкритті буде йти національна збірна Греції. Це всім відомий факт що Греція є країною-родоначальницею Олімпійських ігор.

Гілки священного оливкового дерева, які в давнину були символом перемоги, передали главі грецької делегації в Ріо-де-Жанейро Ісідоросу Кувелосу в міжнародному аеропорту Афін. Олива є також символом і атрибутом алегоричній постаті Миру.

Спеціальна церемонія зрізання гілок пройшла 22 липня в селищі Вувес на острові Крит. Тут знаходиться найдавніша олива в світі - цьому дереву приблизно від 3 до 5 тисяч років, його називають "монументальним" через його розміри та химерні форми. Діаметр стовбура в основі складає 4,5 метра, периметр - 12,5 метра. Незважаючи на поважний вік, дерево досі плодоносить. Подивитися дерево щорічно приїжджають тисячі туристів з усього світу. Дерево стало міжнародним символом миру, освіти, культури і дбайливого ставлення до природи.

Дерево було оголошено особливо охоронювальним пам'ятником природи, його гілки були вручені переможцям марафону на Олімпійських іграх 2004 року в Афінах і в Пекіні в 2008 році, в 2012 році гілки оливи супроводжували олімпійський вогонь і грецьких спортсменів на церемонії відкриття Олімпійських ігор в Лондоні.

Підписка на розсилку