Три водних джерела в Коринфії

Три водних джерела в Коринфії визнані лікувальними і будуть використані в якості інвестицій в лікувальний туризм. Нові лікувальні джерела, які були визнані такими, знаходяться в Купальнях Прекрасної Олени, в Коринфії, в Лісімахії, і на Кітносі.

У джерелі Купалень Прекрасної Олени температура води дорівнює +20 градусів Цельсія, приплив води 100 кубометрів на годину. Вода підвищеного тиску містить хлористий натрій, кальцій, діоксид вуглецю, стронцій, бром, бор, алкалоїди.

Друге джерело визнане цілющим, джерело Мурстіану, який знаходиться в окрузі Аргініо. Вода в цьому джерелі містить радіоактивні елементи. Температура води становить +16,5 градусів по Цельсію, приплив води 5 кубометрів на годину. Вода містить гідроксид вуглецю, натрій-кальцій, сірководень. Показані при ревматичних і шкірних захворювань, а також невралгіях і невритах.

Третє джерело знаходиться на острові Кітнос. Джерело називається Какавос, розташований в поселенні Лутра. Температура води в джерелі +52 градуси, приплив води 13 кубометрів на годину. Вода підвищеної температури і тиску містить метали, велику кількість хлористого натрію, трохи сірки, вуглецю. Показані при захворюваннях опорно-рухового апарату, нервової системи.

Підписка на розсилку