Острів Скіатос

Острів Скіатос вважається самим мальовничим і недоторканим цивілізацією грецьким островом.

Острів Скіатос - курорт, розташований в Егейському морі (його західна частина). Він лежить недалеко від материкової Греції і південно-східного узбережжя півострова Магнісія. Площа острову Скіатос становить всього 48 кв. км. Протяжність берегової лінії - 44 км. Острів Скіатос і материкову Грецію відокремлюють всього 4 км.

Скіатос - нестандартний острів щодо решти Греції: дуже зелений і абсолютно безпечний для відпочинку з дітьми. Скіатос ідеально підходить для відпочинку вимогливих туристів, які вже були в Греції і бажають дізнатися її нові острови. Найчистіша екологія і первозданна краса Скіатос кличе сюди на відпочинок любителів екзотики з усього світу. Особливо користується популярністю грецький Скіатос у туристів з Німеччини, Австрії та Великобританії.

Острів Скіатос - це частина архіпелагу Північних Спорад, які об'єднують 11 островів (заселені лише 4 острови). Найбільші острови архіпелагу Північних Спорад: Алонісос, Скопелос, Скіатос і Скірос.

На Скіатос і Скопелос сьогодні дуже популярний весільний туризм.

Головною визначною пам'яткою острова Алонісос вважається морський заповідник з морськими котиками і дельфінами.

Алонісос і Скопелос - сусідні з Скіатос унікальні острови, на яких можна відвідати захоплюючі екскурсії на прогулянкових катерах і урізноманітнити свою відпустку. Острів Скіатос також пов'язаний водним транспортом з іншими островами Греції, в тому числі з містом Іракліон - столицею острова Крит.

Курорти Скіатос вразять Вас казковою красою невисоких гір, суцільно покритих зеленню, за що острів Скіатос називають ще й «смарагдовим островом» Егейського моря. Гірське повітря дикої природи проривається коктейлем із запашних трав, соснових лісів, оливкових гаїв і виноградників до самого узбережжя і зливається з шепітом морського прибою в ясну погоду.

Клімат Скіатос середземноморський, м'який, сухий. Тут переважає мала хмарність та рідкісні дощі, а сонячна активність становить 300 днів на рік.

Підписка на розсилку