Закінф - острів в Іонічному морі

Закінф або Закінтос, острів в Іонічному морі. Столиця острова - місто Закінтос або Занте. Дістатися до Закінф можна кількома шляхами: літаком, вони літають з травня по жовтень. Можна також долетіти до Афін і далі на автобусі включаючи паром, дістатися до острова за 6 годин. Острів складається з двох гірських ланцюгів. Клімат м'який середземноморський, з теплою зимою. Промисловість майже відсутня, на острові розвинене виробництво оливкової олії та вина. Відповідно, сільське господарство розвинене по вирощуванню оливок, винограду та цитрусових.

З визначних пам'яток острова відзначимо прекрасні пляжі, які складають більшу частину берегової лінії, блакитні печери Закінфа і морський заповідник черепах.

У районі мису Скінарі туристи милуються унікальною перлиною колекції - Блакитним гротом. Води в ньому кристально чисті, можна розглянути кожен камінчик. Незвичні кам'яні арки це природне диво, створене морськими хвилями. Легенда розповідає, що бірюзові гроти Закінфа з'явилися в останній день творіння, коли творець кинув в море камінь чарівного кольору, з якого утворилися печери.

Закінф часто називають "черепашачим" островом. Черепахи облюбували теплі води Іонічного моря мільйони років назад. Вони вибираються на сушу в літні місяці, щоб відкласти яйця. Це диво можна спостерігати з моря.

Володіти нерухомістю на Іонічних островах - мрія, напевно, кожного жителя Землі! Купити нерухомість на Закінфі ви можете звернувшись в компанію Grekodom Development. Крім того, компанія надає повний комплекс послуг з будівництва будь-яких об'єктів нерухомості як на материковій частині країни, так і на островах.

Підписка на розсилку