Тур в Грецію за нерухомістю мрії за 1 євро!

Компанія «GREKODOM Development» спільно з «Mouzenidis Travel» розробили спеціальну програму для клієнтів, які бажають придбати нерухомість в Греції. Програма надає можливість забронювати тур, як із зобов'язанням, так і без зобов'язання покупки нерухомості, в залежності від побажань клієнта.

Забронювавши тур за нерухомістю із зобов'язанням, клієнт зобов'язується придбати у Греції один або кілька об'єктів нерухомості, загальною вартістю не менше 50 000 євро.

Вартість такого туру із зобов'язанням становить для клієнта символічну суму, рівну 29 грн.

Включає в себе:

  • переліт в обидва боки,
  • трансфери,
  • проживання в готелях 3*,
  • харчування за програмою готелю (BB),
  • огляд об'єктів нерухомості,
  • юридична консультція з питань придбання нерухомості та оформлення ПНП.

Тривалість туру за нерухомістю із зобов'язанням складає 7 ночей. Умови даного туру поширюються тільки на одну людину.

Вартість додаткового часу перебування розраховується окремо, виходячи з добової вартості перебування в тому чи іншому готелі, а також інших додаткових послуг.

Якщо з яких-небудь причин клієнт не виконав заплановане придбання, або сумарна вартість придбаних об'єктів нерухомості менше 50 000 євро, то клієнт, перебуваючи у Греції, зобов'язується сплатити представнику компанії доплату до фактичної вартості його поїздки (витрати по організації туру).

Клієнт оформляє розписку про прийнятю на себе зобов'язань відповідно до умов даного туру.

Таким чином, якщо Ви прийняли рішення придбати «Будинок своєї мрії» в Греції, вартість якого перевищує 50 000 євро, то такий вид туру є для Вас виключно вигідною пропозицією.

ЗАБРОНЮВАТИ >>>

Види турів за нерухомістю >>>

Підписка на розсилку