Стародавнє місто-курорт Уранополіс

Стародавнє місто-курорт Уранополіс

Уранополіс - місто, засноване в 315 році до н. е. філософом Алексархом, братом правителя Македонії Кассандра. Місто існує і зараз, поряд з горою Афон і є «воротами» в цю чернечу державу.

Алексарх випросив у брата шматок землі, щоб заснувати місто і втілити ідею ідеальної держави. Він запросив туди мешканців з різних держав, зрівняв рабів і вільних.

Щоб підкріпити свої праці, Алексарх придумав для жителів нову мову - уранічну. У ній виділяються коріння, взяті зі східних мов, а закінчення і граматика - із західних.

Уранополіс, в перекладі, означає «місто неба», а його жителі - сини неба. Являє собою ідею світової лінгвістичної держави. Перша спроба синкретизму мов.

Уранополіс є невеликим древнім містом-курортом, розташованим неподалік від священної гори Афон, духовного центру православ'я, і ​​в 132 кілометрах від Салонік. Місто має свій порт, куди прибувають паломники, що йдуть до гори, і безліч готелів різного рівня. У Уранополісі на пляжах працює велика кількість всіляких ресторанів, кафе, барів і таверн, що пропонують крім чудової грецької кухні ще і місця під пляжними парасольками. Розваг тут небагато, але сама атмосфера міста повна урочистим духом святих місць і розташовує до спокою і душевної гармонії.

Підписка на розсилку