Нідерландська королівська нерухомість у селищі Порто Хелі

Навіть для найдосвідченіших ріелторів не так-то просто виявити «землю обітовану», земельні ділянки - ласі шматочки місцевості Кілада селища Порто Хелі, де кожен акр землі цінується як чисте золото. Місцевих жителів зовсім не цікавить вгадати заповітні шість номерів у державній лотереї та виграти джекпот. Чому? Відповідь проста: їм вдається розбагатіти просто і швидко: шляхом продажу їх сільськогосподарських угідь.

«Тут, друже мій, ми ніколи не відчували, що в нас у країні криза», - зізнається з надмірною часткою щирості землевласник. І, дійсно, яка тут криза, якщо він кілька місяців назад продав ділянку землі за 7 мільйонів євро. Ця ділянка має площу в 2 гектара, і з нього відкривається чудовий вид на нескінченну синяву, а також є доступ до приватного пляжу.

Ця ділянка, в основному, використовувалася для утримання овець та кіз, про що свідчить кошара для худоби на початку ділянки. Звичайно ж, викликає подив: хто ж може в наш час віддати стільки грошей за землю, в той час як за таку ж суму можна придбати недавно побудовану віллу на будь-якому Егейському острові. Такий покупець явно не тільки не шкодує грошей, а й має конкретні цілі.

В даному випадку мова йде про короля Нідерландів Віллема-Олександра і його красуні дружині з Аргентини Максиме Соррегьєте.
 
Королівське подружжя придбало розкішну нерухомість на земельній ділянці площею в 4 000 кв.м, в двох кроках від морської води, в місцевості, яка пропонує повну конфіденційність. Йдеться про розкішний комплекс із трьох будинків з басейном, вартістю в 4,5 мільйона євро. Новина була оголошена вперше іспанською газетою El Pais, яка повідала, що старший син королеви Беатрікс і його дружина познайомилися з цією місцевістю в 2010 році, на весіллі принца Ніколаоса і Тетяни Блатник на острові Спецес. Тоді вони поцікавилися у ріелторів про наявні на продаж будинках і прийняли рішення придбати саме цей комплекс.

Цю віллу відвідала вся королівська родина. Однак, найбільше зацікавилася одна з чотирьох сестер дружини голландського короля, яка проявила неабиякий інтерес до покупки землі, що прилягає до вілли королівського подружжя.

Першою думкою було придбання частини прибережної землі, розташованої в безпосередній близькості до вілли. Однак, власник запросив непомірно високу ціну, навіть для королів: 60 мільйонів євро за 4 гектара землі. Тоді представники зацікавленої купувальниці звернулися до власника 2 гектарів землі, які знаходяться на схід від королівської резиденції.

І ось таким чином власник кошари в один день став багатшим на 7 мільйонів євро.

Кажуть, він був особливо щасливий на весіллі своєї дочки, тому що видавав заміж свою улюбленицю, і тому що мав можливість подарувати своєму зятю автомобіль вартістю в 60.000 євро.

В останні дні в прибережному затишному містечку долини Кілада спостерігається ведення інтенсивних робіт. Нові покупці знесли кошару, і на його місці будують розкішний гостьовий будинок для використання в якості додаткового приміщення на віллі, яка незабаром буде побудована у найкращому місці цієї ділянки, зверненої до моря.

Незалежно від того, що офіційно звучить ім'я своячки короля в якості покупця, місцеві жителі наполягають, що справжніми покупцями земельної ділянки є королівська пара. Однак, дотримуються підвищених заходів конфіденційності з цього питання.

Підписка на розсилку