Дводенний бенкет у Салоніках

У квітні цього року Салоніки вперше приймає дводенний Фестиваль вуличної їжі Thessaloniki Street Food Festival, який пройде 29 і 30 квітня.

Грецький бублик «Кулура», бугаца, гірос і багато інших гастрономічних насолод зробили салонікійську кухню відомою в усьому світі. Вулична їжа є нерозривною частиною багатої кулінарної спадщини міста, що і має намір продемонструвати Thessaloniki Street Food Festival вже в квітні цього року.

Кулінарний фестиваль складається з двох секцій - Street Food Area, де будуть представлені ресторани, food trucks, пивні і т.д., і Street Market Area, де буде виставлена ​​продукція професіоналів галузі харчових продуктів (виробників вина, меду, шоколаду тощо).

Салоніки - друге за величиною місто в Північній Греції, засноване в 316 році до н.е. і назване на честь сестри Олександра Македонського, Салоніки. Незважаючи на те, що Салоніки є найстарішим містом Європи, сьогодні це живе і сучасне місто з широкими проспектами, зеленими парками, численними скверами і добре розвиненою туристичною інфраструктурою.

Підписка на розсилку