Готовий бізнес у Греції

Грецький бізнес - це надзвичайно вигідна інвестиція, адже законодавством всіляко заохочується залучення іноземних коштів у країну.

Грецький бізнес - це особливе поєднання усталених бізнес-традицій і відкритості до інновацій. Придбати бізнес у Греції сьогодні може практично будь-яка людина - законодавство держави максимально сприятливе для цього. І сьогодні існує безліч компаній, які допомагають залагодити всі правові та підготовчі нюанси купівлі-продажу.

Фахівці компанії Grekodom Development, маючи багаторічний досвід у подібній діяльності виділяють основні показники, на які варто звернути увагу інвестору. Так, для того, щоб придбати готельний бізнес у Греції варто вивчити законодавство, адже корпоративний податок в країні один із максимальних в Євросоюзі. Але є Закон номер 89, який передбачає велику кількість податкових пільг для іноземних підприємців.

Одним із найпопулярніших напрямків, які вибирають іноземці - це придбання готового бізнесу. Так, ви можете купити готель у Греції, який вже активно працює на ринку, має свою клієнтську базу, постійний прибуток і практично з перших днів заробляти.

Адже прибуток грецького бізнесу в сфері нерухомості - це практично гарантований факт - туризм давно є одним з основних джерел наповнення бюджету країни, який із кожним роком все активніше розвивається.

Навіть невеликої суми може бути досить для первинної інвестиції. Так, для того, щоб купити готель у Греції необхідно від декількох сотень тисяч євро і до декількох мільйонів, але невеликий міні-готель або бутик-готель можна придбати і за меншу ціну. При цьому, побудувавши правильну цінову і маркетингову стратегію, дохід від бізнесу в Греції навіть при такому капіталовкладенні буде не менше, ніж від готельного комплексу на 100 і більше номерів, порівнюючи суму вкладення і прибутку.

Часто можна почути запитання «Скільки коштує бізнес в Греції?», відповісти на який однозначно досить складно! Як і в будь-якій країні, є абсолютно різноманітні варіанти. Тому, питання яке повинні ви поставити, плануючи виходити на грецький ринок - «Скільки я готовий інвестувати?». А вже в залежності від ваших можливостей консультанти «Грекодома» підберуть максимально вигідні пропозиції для вас!

Підписка на розсилку