Громадянство Кіпру через інвестиції

З 15 вересня 2016 року уряд Кіпру анонсувал істотні зміни в програмі "Громадянство через інвестиції". Тепер для отримання громадянства Кіпру індивідуальному інвестору буде достатньо вкласти €2 млн у один зі схвалених варіантів капіталовкладень.

Учасникам програми пропонують інвестувати в фінансові активи компаній, нерухомість на Кіпрі або комбінувати інвестиції. Також можливо вкладати кошти у власну компанію на острові з обов'язковим працевлаштуванням п'яти кіпріотів. Термін розгляду документів зберігається на колишньому рівні - близько трьох місяців із моменту подачі документів. Це найшвидші терміни в порівнянні з іншими подібними програмами в Європі. Учасникам програми не обов'язково проживати на Кіпрі для отримання громадянства. Нові правила також передбачають, що разом із основним заявником громадянство можуть отримати його/її залежні батьки (до цього могли тільки чоловік/дружина заявника та діти у віці до 18 років). Це буде можливо за умови придбання додаткової нерухомості для батьків на суму €500 000 (або спільної нерухомості вартістю від €1 млн). В Індексі громадянств світу 2015 року громадянство Кіпру посіло 25-е місце, випередивши громадянства США, Японії і Канади.

Тепер при приватному капіталовкладення на суму 2 млн євро і необхідністю купівлі житла вартістю не менше 500 000 євро Ви можете придбати паспорт громадянина Кіпру. КІПР ДОЗВОЛЯЄ МАТИ ПОДВІЙНЕ ГРОМАДЯНСТВО. Мати подвійне громадянство, зокрема ЄС, дуже вигідно з багатьох причин. Володіння кіпрським громадянством дозволяє:

  •   Громадяни Кіпру мають право жити і працювати в Європі.
  •   Паспорт громадянина Кіпру дозволяє подорожувати без візи більше ніж по 140 країнам світу.
  •   Власники кіпрського паспорта можуть швидко і недорого оформити візи в інші країни, наприклад США.
  •   Подвійне громадянство є ефективним інструментом податкового планування.
  •   Подвійне громадянство забезпечує гарантії проти політичної нестабільності.
  •   Подвійне громадянство надає доступ до найкращих освітнім установам та закладам охорони здоров'я.
  •   Фахівці компанії Grekodom Development готові надати всю інформацію по етапах оформлення і отримання паспорта Кіпру.

Підписка на розсилку