Fraport: Такими стануть 14 регіональних аеропортів

Інвестиції в 330 млн євро з метою модернізації 14 регіональних аеропортів планує здійснити компанія Fraport Greece до 2021 року, яка очікує взяти на себе їх управління та експлуатацію. У решти терміну концесії будуть виконані додаткове технічне обслуговування і модернізація аеропортів, із загальним обсягом інвестицій в розмірі 1 млрд євро.

Перші роботи, які будуть виконані в аеропортах до початку літнього сезону, включають у себе:

  • загальне очищення території;
  • поліпшення освітлення і сигналізації внутрішніх (терміналів) і зовнішніх приміщень аеропортів (стоянки повітряних суден, злітно-посадкові смуги);
  • поліпшення санітарних приміщень;
  • поліпшення послуг, що надаються, включаючи безкоштовний доступ в Інтернет (Wi-Fi);
  • роботи з поліпшення пожежної безпеки аеропортів.

Як вважає компанія, ці заходи безпосередньо поліпшать досвід мандрівників в аеропортах до завершення великих будівельних проектів у 2021 році.

В рамках проектів в області розвитку, які будуть здійснені компанією Fraport Greece протягом перших 4 років, будуть побудовані п'ять нових терміналів (в аеропортах Салонік, Корфу, Кефалонії, Коса, Лесбосу).

Всі аеропорти будуть забезпечені новими останньої технології системами контролю і обробки багажу.

Будуть модернізовані в рамках інвестиційної програми компанією Fraport Greece такі аеропорти в містах: Актіон, Закінф, Салоніки, Кавала, Корфу, Кефалонія, Кос, Мітіліні, Міконос, Родос, Самос, Санторіні, Ханьї, Скіатос.

Підписка на розсилку