Чудове місто Пафос

Пафос – місто контрастів, де античні храми сусідять із нинішніми клубами і ресторанами, де пенсіонери легко уживаються з молоддю. Саме в цьому місті як ніде на цьому острові можна поєднувати вивчення багатої історії міста зі всілякими розвагами. А хто скаже вам що місто в нічний час відпочиває, водить вас в оману оскільки, такі як Robin Hood Bar і ретро Starsky and Hutch, в яких життя кипить до ранку.

Місто Пафос поділений умовно на 2 частини – верхню (Панно) – адміністративний округ і нижню (Като) – з узбережжям і археологічним парком. Днем узбережжі місто заповнене сувенірними лотками і тавернами, можна побачити безліч туристів, що не скажеш про клуби. Одні туристи вивчають античну мозаїку в Будинку Діоніса, інші розважаються в аквапарку Афродіти. Пафос досить компактне містечко, історичний центр можна буде обійти за день.

Для ласунів тут є справжній подарунок, в особі передмістя Героскіпу, що є селом кондитерської, де вам приготують кращий рахат-лукум. Також тут ви можете прогулятися в заповіднику Акамас і побувати на Бухті Афродіти, де за легендою з'явилася на світ божий, богиня любові.

Підписка на розсилку