Mouzenidis Group урочисто відкрив Торговельний центр «Enigma Mall» на півострові Халкідіки

29 квітня в містечку Неа Муданія, розташованому в 55 км від аеропорту міста Салоніки, відбулося урочисте відкриття торгово-розважального центру Enigma Mall. На церемонії відкриття були присутні: вище керівництво ходинга Mouzenidis Group, представники адміністрації області й інші офіційні особи.

Інвестиційний проект Mouzenidis Group шопінг-центр «Енігма» – це великий ультрасучасний торговельний комплекс і багатофункціональний майданчик, призначений не тільки для розумного комфортного шопінгу, а також для проведення культурно-розважальних і ділових event-заходів.

На урочисте відкриття Enigma Mall були запрошені понад 1000 гостей. Святковий захід пройшов у спеціально сконструйованому павільйоні центру - Enigma ART загальною площею 1200 кв.м, в якому також у подальшому будуть проводитися всі заходи холдингу Mouzenidis Group, а також виставки, конгреси, конференції, бізнес-зустрічі, прийоми, презентації, інші урочисті заходи і щотижнева розважально-музична програма «Грецький вечір в Enigma».

Після того, як церемоніальна стрічка була розрізана та прозвучали вітальні промови, гостей запросили на святковий вечір за участю провідних діджеїв Північної Греції та популярних артистів грецької естради. Завершив церемонію відкриття центру грандіозний феєрверк.

ТРЦ Enigma Mall – унікальний торговельний центр, який не має аналогів у Північній Греції, де представлені 37 магазинів і бутиків, що пропонують всі необхідні товари, здатні задовольнити потреби туристів, які відпочивають на курортах п-ва Халкідіки, - від парфумерії та косметики до елітного грецького вина і продукції афонських монастирів.

Так, наприклад, в Enigma Mall – найбільшому центрі з продажу хутряних виробів на півострові Халкідіки, в 16 магазинах представлені всі провідні хутряні бренди грецької столиці хутра - м. Касторьї. У шопінг-центрі «Енігма» можна придбати за ціною виробника шубу будь-якої моделі – від стандартної до найексклюзивнішої.

Є в торговельному центрі Enigma Mall і спеціальний павільйон, в якому можна буде подивитися показ мод або розважально-музичну програму, а також у центрі можна покуштувати справжню грецьку кухню і страви з свіжовиловлених морепродуктів або легко перекусити в кафе-ресторані Kritikos.

А поки дорослі роблять покупки і насолоджуються шопінгом, маленькі гості Enigma Mall запрошуються в дитячий клуб GrekoLeto, де від відкриття і до закриття центру з дітьми займатимуться професійні вихователі і аніматори, пропонуючи дітям спортивні та розважальні ігри, уроки малювання, інтерактивні казки, аквагрим і багато іншого. 

Ласкаво просимо до нового центру комфорту, розваг і шопінгу Enigma Mall! Пориньте в світ, здатний змінити стереотипи торгових майданчиків і ваші купівельні звички!

Для гостей Enigma Mall пропонується безкоштовний трансфер: готель – торговельний центр – готель.

Підписка на розсилку