Греція шукає нафту на Керкірі, Криті та Кітирі, щоб поповнити бюджет країни

Греція шукає нафту на Керкірі, Криті та Кітирі, щоб поповнити бюджет країни.

Як повідомив генеральний директор нафтових і газових ресурсів країни (ΕΔΕΥ) Янніс Бассіас, Греція почне відкривати нові наземні області для розвідки родовищ у 2018 році.

Район Гревена (північ Греції), розташований недалеко від маршруту Трансадріатичного трубопроводу (TAP), стане одною із перших ділянок, призначених для відкриття, повідомив Бассіас.

Греція, в останні кілька років переживає серйозну боргову кризу й отримує підтримку з боку Євросоюзу та МВФ, що обчислюється в мільярдах євро, намагається відновити зусилля з пошуку вуглеводнів як на суші, так і на шельфі і, можливо, зменшити свою залежність від імпорту енергоресурсів.

Минулого тижня грецька компанія Energean підписала договір оренди з урядом Греції на розвідку і розробку нафти та газу в регіоні Етолоакарнаніа, на заході Греції. За словами Бассіаса, нове наземне і морське буріння почнеться через два роки, якщо сторони подолають всі бюрократичні перепони.

Генеральний директор ΕΔΕΥ висловив упевненість в тому, що більш стабільні ціни на нафту та більш стабільний політичний клімат у Греції, будуть залучати зацікавлені сторони для решти 17 з 20 ділянок в Іонічному морі і південному Криті.

Також для EDEYA представляє інтерес область між Критом і Пелопоннесом. Крім того експерти та зацікавлені концерни придивляються до південної частини о. Кітира. Де проводяться тривимірні сейсмічні дослідження (сучасна георозвідка родовищ нафти), і вже виявлені характерні ознаки, що викликали інтерес учених.

 

Підписка на розсилку