Цунамі Airbnb в Афінах. Кукакі – в топі!

Значні зміни на мапі ринку нерухомості Афін принесла оренда через онлайн-майданчик Airbnb, яка все більше і більше набирає обертів. З одного боку, виріс реальний попит із-за кордону, з іншого - ціни на оренду квартир особливо в центральній частині Афін виросли, не дивлячись на тяжкі економічні умови.
 
З багатьох причин, власники По многим причинам, власники воліють здавати в оренду свою нерухомість через онлайн-майданчик Airbnb, а не традиційним способом. В топі - район Кукакі, тому що користуються популярністю райони навколо Акрополя, на такі райони дуже великий попит. Крім Кукакі, популярністю користуються такі райони, як Тісеон, Петралона, де взагалі немає нерухомості, Метс, Фікс, Колонакі і Лікавітос, Ілісія та Панграті.
 
З'явилося безліч компаній, які знімають в оренду квартири у власників ("викуповують на час"), роблять в них ремонт, купують меблі. Цю нерухомість компанії здають в оренду за погодженням з власником, а орендна плата власникам від компаній при цьому набагато вище, якщо була б квартира орендована приватною особою. У багатьох випадках, власникам виплачують і якісь відсотки від реальної здачі нерухомості. З цієї причини виріс інтерес іноземців у придбанні нерухомості в Греції.
 
За перші три місяці 2017 року приплив грошових коштів з-за кордону при купівлі нерухомості в Греції виріс на 61,7% у порівнянні з 45,3% у 2016 році та 36,1% у 2015 році.
 
Об'єкти на продаж в районі Кукакі, Афіни:

Підписка на розсилку