Еллініко: представлений робочий план проекту

Еллініко: представлений робочий план проекту.

Детальний робочий план щодо забудови району Еллініко, що включає архітектурні та екологічні конструкції, був представлений сьогодні на Центральній раді адміністрації (Κεντρικό Συμβούλιο Διοίκησης (ΚΣΔ).

Загальна сума грандіозного проекту складає 8 млрд євро. Як планується, на території колишнього міського аеропорту з'являться п'ятизіркові готелі, елітне житло, магазини, кафетерії, казино, акваріум-музей.

Усі учасники презентації, яка, як повідомляється, пройшла в позитивній атмосфері, вперше отримали можливість задати питання та отримати відповіді від генерального забудовника - концерну Lamda development

На брифінгу були присутні всі члени ЦРА (генеральні секретарі міністерств), представники міністерств, інвестори та консультанти проекту - вчені, а також представники ΤΑΙΠΕΔ, Hellinikon С.А., члени Експертної ради та мери районів Еллініко і Алімос.

За оцінками компанії і її партнерів - Fosun (Китай) і Al Maabar (Об'єднані Арабські Емірати), протягом перших п'яти років у реалізацію проекту буде інвестовано три мільярди євро, з них 70% - капітал інвесторів і акціонерів, а решта 30% припадають на банківські кредити.

За той же період, як очікується, будуть створені десятки тисяч робочих місць. Витрати на технічне обслуговування обійдуться в 10-12 мільйонів євро на рік.

У Еллініко планується розбити парк в 15 разів більший, ніж Національний сад (Ефнікос Кіпос) і спорудити фешенебельний п'ятизірковий готель на 2.500 номерів.

Широкомасштабне перетворення території старого аеропорту Еллініко, імовірно, зможе залучити додатково понад один мільйон туристів на рік.

Підписка на розсилку