П'ятизірковий готель у Афінах від Hard Rock

Туристичний розквіт Афін стає приводом для виходу на готельний ринок Греції ще одного великого міжнародного імені в сфері туризму та розваг.

Мова йде про Hard Rock International, яка в 2018 році придбає свій перший готель у столиці Греції, з її амбітними планами, про які можна зробити висновок, беручи до уваги вже проявлений інтерес до туристичної частини великого інвестування в колишній Міжнародний аеропорт «Еллінікон».

За наявними даними, американський холдинг перебуває на завершальній стадії переговорів по п'ятизірковому готельному комплексу з більш як 200 номерами в центрі Афін. Із моменту укладення договору оренди, оцінюється, що потрібно шість місяців для здійснення робіт, і новий розкішний готель буде готовий до літнього сезону 2018 року.

Зокрема, вулиця Піреос давно вже є мішенню багатьох інвесторів у туристичну індустрію, і не тільки, оскільки вона є однією з найбільших доріг Афін, багато будинків якої занедбані через кризу. Це є новою тенденцією в даний час у місцевій сфері нерухомості, що підтверджується багатьма консультантами з нерухомості, оскільки саме через обвал внутрішнього ринку нерухомості не будуються нові сучасні будівлі, а старі - пустують, наприклад, офісні будівлі, які можуть бути перетворені в сучасні готелі 4 і 5 зірок.

Зі свого боку, Hard Rock International встановила певні стандарти для готельного ринку Афін, прицілюючись на готелі великої потужності, понад 170 номерів, 4 або 5 зірок. Інтерес до готельного ринку Афін також підкреслив два роки тому, з приводу повернення «Hard Rock Café» в центр столиці, віце-президент американського холдингу по Європі Девід Пелоу, але знадобилося понад два роки, щоб дозріли умови для ухвалення цього рішучого кроку.

Підписка на розсилку