Forbes - час для інвестицій у сфері грецької нерухомості

Глибокий спад у Греції є причиною спаду вартості нерухомості, створюючи в свою чергу можливості для інвесторів. Однак, як підкреслює Forbes, ці можливості не будуть тривати вічно.

Відповідним прикладом є Південно-Східна Азія в кінці 90-х років, після спаду, викликаного грошово-кредитною політикою країн регіону, а також і Манхеттен після трагічних подій 11 вересня.

Великі можливості в Греції, за даними Forbes, перебувають в центрі великих міст, де є у продажу тисячі квартир, деякі з яких мають вид на історичні пам'ятки, включаючи Акрополь, що підвищує їхню реальну цінність по відношенню до економічної, як і в разі нерухомості, розташованої в прибережних районах, особливо, на островах.

Відомо, що ціни на нерухомість, починаючи з 2009 року, значно «просіли», й індекс цін на житло в цьому році впав до 59,6 від 100 на початку кризи. Однак, ознаки економічної стабілізації та зростання, встановлені вперше в другому кварталі 2017 року, і високий попит на короткострокову оренду нерухомості починають зворотній рух. Подібні «ознаки життя» показує і Афінська фондова біржа, де зафіксована позитивна динаміка в 2017 році, показує що іноземні інвестори починають дивитися на Грецію по-іншому. Це сталося і з американським VardePartners, який вирішив інвестувати 65 млн доларів у грецькі торговельні центри.

Таким чином, все вказує на те, що можливості в покупці грецької нерухомості не будуть тривати дуже довго, і незабаром ринок буде слідувати тенденції зростання - до цього висновку приходить видання Forbes.

 

Підписка на розсилку