При виборі нерухомості на Кіпрі іноземці вибирають Пафос

Пафос лідирує за кількістю угод, здійснених іноземцями: на нього припадає 36,5% транзакцій. За ним слідують Лімассол (35,4%), Ларнака (+ 16,3%), Нікосія (6,7%) і Фамагуста (5,1%). Число зареєстрованих Земельним департаментом контрактів з іноземцями в Пафосі зросла на 72%, а в Лімассолі - на 60%.

Також Пафос є кіпрським лідером у іноземців, які шукають преміальні вілли на морі, а також сучасні апартаменти в комплексах з охороною і сервісним обслуговуванням.

Назва цього кіпрського курорту говорить сама за себе: престижний, елітний, презентабельний. У курортному Пафосі практично немає суєти, властивої узбережжям, що традиційно обирається для активного сімейного відпочинку або канікул із дітьми. Тут вважають за краще відпочивати заможні мандрівники, які цінують Пафос за ексклюзивний затишок у стилі «dolcevita», за ресторани найвищого рівня, за можливість залишатися інкогніто або ж, при бажанні, навпаки - опинитися в центрі уваги.

Нерухомість Пафосу: консультації експертів

Якщо ви розглядаєте Пафос з метою купівлі нерухомості, грамотним кроком в процесі вибору стануть консультації експертів-рієлторів. Почніть з туру за нерухомістю, в якому менеджери компанії Grekodom Development не тільки супроводжують клієнтів для огляду пропонованих до продажу об'єктів, а й знайомлять з особливостями життя в місті така екскурсія допоможе зорієнтуватися у відмінності районів міста, оцінити різноманітність об'єктів, ухвалити зважене рішення. При покупці квартири або будинку в Пафосі клієнтам Grekodom надається вся необхідна інформаційна та юридична підтримка.

Підписка на розсилку