Древній порт у Ларнаці

Корти Тенісного клубу Ларнаки в прибережній зоні будуть перенесені в інше місце з тим, щоб відкрити доступ до стародавнього морського порту, що частково розташований під ними. Уряд вже виділив на ці цілі 900 тис. євро.

Відкриття древнього порту дозволить підвищити туристичну привабливість цього району міста.

Процес перенесення кортів може початися вже в найближчому майбутньому і займе близько року. Як тільки територія буде звільнена, команда археологів негайно приступить до розкопок стародавнього порту. Компетентні органи вже забезпечили фінансування відповідної інформаційної кампанії серед жителів і гостей Кіпру.

«Музенідіс Тревел» виконує понад 120 прямих рейсів на тиждень з 36 міст України, Росії, Казахстану, Білорусі, Молдови Грузії, Польші та Латвії на курорти Греції.

Крім різноманітності варіантів відпочинку в Греції (на материковій частині та на островах), «Музенідіс Тревел» надає своїм туристам оформлення грецької мультивізи за 3 дні (для громадян РФ), гарантію від невиїзду безкоштовно в кожному пакеті, гнучкі системи оплат, переліт на власних цілорічних регулярних рейсах, VIP- сервіс в аеропорту, власні VIP -зали в аеропортах, насичену екскурсійну програму і багато іншого.

Підписка на розсилку