Тур в Грецію за нерухомістю мрії за 1 євро! Вигідні умови!

Компанія Grekodom Development спільно з Mouzenidis Travel розробили спеціальну програму для клієнтів, які бажають придбати нерухомість у Греції. Програма представляє можливість забронювати тур із зобов'язанням покупки нерухомості. 

Забронювавши тур за нерухомістю з зобов'язанням, клієнт зобов'язується придбати в Греції один або декілька об'єктів нерухомості, загальною вартістю не менше 50 000 євро.

Вартість такого туру з зобов'язанням складає для клієнта символічну суму, що дорівнює 1 євро.

Включає в себе:

  • переліт у обидва боки;
  • трансфери;
  • проживання в базових готелях;
  • харчування за програмою готелю;
  • огляд об'єктів нерухомості;
  • юридична консультація з питань придбання нерухомості і оформлення ППП (посвідки на постійне проживання).

Тривалість туру за нерухомістю із зобов'язанням не перевищує 3-х ночей. Умови даного туру поширюються тільки на одну людину.

Вартість додаткового часу перебування розраховується окремо, виходячи з добової вартості перебування в тому чи іншому готелі, а також інших додаткових послуг.

Якщо з яких-небудь причин клієнт не здійснив заплановану покупку, або сумарна вартість придбаних об'єктів нерухомості менше 50 000 євро, то клієнт, перебуваючи Греції, зобов'язується зробити представнику компанії доплату до фактичної вартості його поїздки (витрати з організації туру).

Клієнт оформляє розписку про прийняття на себе зобов'язань у відповідності з умовами даного туру (http://www.mouzenidis-travel.ru/article/raspiska-realty).

Таким чином, якщо Ви прийняли рішення придбати «Будинок своєї мрії» в Греції, вартість якого перевищує 50 000 євро, то такий вид туру є для Вас виключно вигідною пропозицією.

Терміни дії акції: 01.05.2018 - 31.10.2018

ЗАБРОНЮВАТИ>>>

Види турів за нерухомістю>>>

Підписка на розсилку