П'ятизіркові Афіни. Перетворення центру столиці

Популярним напрямом для інвестицій у нові розкішні готелі останнім часом стали Афіни, залучаючи американські, французькі, арабські, турецькі та вітчизняні капітали. Йдеться про повернення історичних готелів і будинків столиці, використання яких змінюється.

До трьох найкращих готелів, які протягом багатьох років функціонують на площі Синтагма, додався новий «Electra Metropolis» на вулиці Мітрополеос, і незабаром будуть створені нові розкішні об'єкти, що додасть Афінам характер сильного готельного центру Європи. Уже зараз постійно множаться випадки об'єктів нерухомості, які змінюють використання, щоб привернути інтерес покупців. Водночас усе більше інвесторів шукають вигідні пропозиції з нерухомості, головним чином, в центрі Афін, із тим щоб перетворити її в готелі. Однак, якщо індустрія туризму в Афінах переживає період буму, інвестиційний інтерес до готелів особливо високий по всій області Аттики: «Астера Вуліагменіс», керівництво яким взяв на себе міжнародний холдинг Four Seasons Hotels and Resorts, «Хілтон» під опікою нового власника - компанії Home Holdings - перебуває в процесі модернізації, на проспекті Сінгру реконструюється колишній «Metropolitan», який із 2018 року буде функціонувати як «Athens Marriot».

Водночас холдинг Ласкарідіса і його дочірня компанія «Лампса» завойовує більш значне місце на готельній карті Афін і, зокрема, в сфері розкішних готелів площі Синтагма: «Лампса», маючи в своєму володінні «Мега Вретанія», викупила у Євробанку за 43 мільйони євро п'ятизірковий шикарний готель «King George», а також здійснила багаторічну оренду іншої будівлі, в якій раніше розташовувався вищезгаданий готель (на розі вулиць Панепістіміу і Кріезоту) загальної площі в 13.244 кв.м - інвестиції 80 мільйонів євро, які створять 200 нових робочих місць.

Недалеко від Синтагми, холдинг Інтракат сім'ї Коккаліса планує перетворити в Boutique hotel 45 номерів будівля, в якому колись розташовувався Євробанк, на перетині вулиць Вуліс і Колокотроні, висловлюючи також інтерес і до будівлі «Еолос» (вул. Еолу 3-5 і Адріану ), яке в 1835 році функціонувало як готель.

Колишня будівля Організації телекомунікацій Греції на вулиці Стадіу, поруч зі старим парламентом, буде перетворена в розкішний готель, оскільки будівлю придбав грецький підприємець із Венесуели пан Дузоглу.

Підписка на розсилку