У 2018 році Ларнака преобразиться...

Різні інфраструктурні проекти, які були відкладені в довгий ящик муніципалітетами Ларнаки і навколишніх районів, нарешті отримають можливість для реалізації в 2018 році. Про це 20 березня повідомив представник районної ради з туризму.

Так, до кінця року буде модернізовано муніципальний ринок традиційних продуктів. Крім відкритого ринку, там з'явиться кілька продуктових крамниць, кафе, виставковий комплекс, зелена зона і парковка.

Також продовжиться розпочата в жовтні минулого року робота з відродження муніципального саду і його внутрішнього дворика. Очікується, що проект також буде завершений до кінця 2018 року. Він включає в себе не тільки реконструкцію існуючих елементів саду, а й створення нових ділянок.

Ще одне завдання міської влади – відкриття археологічного парку та муніципального багатоцільового центру, реконструкція тенісних кортів.

У навколишніх селах також почнеться активна модернізація. Так, протягом року в Лефкарі буде відкритий багатоцільовий конференц-центр, розрахований на 300 осіб, проведено реконструкцію головної площі, а також з'являться нові дороги, тротуари і підземна парковка. Очікується, що останній етап робіт буде завершений на початку 2019 року.

Муніципальний ринок села Афіну перетвориться в культурний центр, а в Лівадії з'явиться новий спортивний майданчик для гри в футбол, баскетбол, теніс і волейбол.

Підписка на розсилку