Перший фестиваль яхтингу в Алімосі

У рамках своєї діяльності Асоціація власників туристичних професійних судів (SITESAP) вперше організовує в Греції Фестиваль яхтингу «Свято морського туризму», який пройде з 12 по 15 квітня в марині Алімос, найбільшій марині в країні, яка є основною професійною базою яхт в Аттиці.

Фестиваль вперше організований у Греції з метою надати можливість як жителям столиці, так і грецьким та іноземним відвідувачам і професіоналам галузі познайомитися з унікальністю подорожі по грецьких морях на невеликому судні, або керуючи особисто (при наявності відповідних знань), або за допомогою професійного шкіпера.

Протягом трьох днів у марині Алімос понад 100 суден всіх типів і розмірів чекатимуть своїх гостей - цілі сім'ї, групи, пари, які зможуть зробити близькі й далекі прогулянки по морю і отримати важливий досвід керування судном.

Відвідувачі фестивалю також зможуть отримати інформацію про прибережних і острівних напрямках, відвідати міні-конференції для професіоналів і громадськості і спостерігати за демонстраціями та показами.

У ході Фестивалю яхтингу відбудуться музичні, гастрономічні і танцювальні заходи, що знайомлять із традиціями різних куточків Греції.

Професіонали будуть мати унікальну можливість представити свої судна і послуги як широкій аудиторії, так і запрошеним професійним покупцям.

Підписка на розсилку