Типові проекти в Кріаріци

Мрієте про нерухомість у Греції? Зверніть увагу на пропозицію від компанії Greкodom Development – проекти будинків  домов у споруджуваному житловому комплексі «Кріаріци» площею від 60 до 250 кв.м.

Проект «НІМФА 1» – це функціональний одноповерховий простір площею 60 кв.м, який містить у собі кухню з вітальні, дві ізольовані спальні і одну ванну кімнату. З вітальні і спальних кімнат передбачений вихід на просторі тераси.

Проект «НІМФА 2» – двоповерхова будівля площею 69 кв.м. Перший поверх займають об'єднані загальним простором кухня, їдальня і вітальня. Також на першому поверсі розташований санвузол. З вітальні є вихід на терасу. Захист від прямих сонячних променів на ній забезпечить покриття з перголи. Другий поверх відведений під дві спальні із загальним балконом і ванною кімнатою.  

Проект «АСТЕРІЯ» – двоповерховий будинок площею 100 кв.м на облаштованій ділянці в 500 кв.м. Нижній поверх займає єдиний простір із кухнею, вітальнею і їдальнею, а також санвузол і ванна. На верхньому поверсі знаходяться дві спальні зі спільним санвузлом. З спальних кімнат і загальних просторів на двох поверхах передбачені виходи на просторі тераси.

Проект «МУЗА» – двоповерховий будинок площею 132 кв.м на ділянці з ухилом. На першому поверсі розташовані одна спальна кімната, санвузол і об'єднані загальним простором з виходами на терасу кухня, їдальня і вітальня з каміном. На другому поверсі знаходяться дві спальні з власними ванними кімнатами. З кожної спальні є вихід на балкон. Додаткова господарська кімната на другому поверсі передбачена для пральні або комори. Збільшити площу будинку можна за рахунок облаштування підвалу площею 81 кв.м, де є місце для спортзалу, сауни, двох спалень з вікнами і одного санвузла. Можливе і будівництво басейну.

Проект «БОГИНЯ» – це двоповерхова вілла площею 250 кв.м, будівництво якої передбачене на двох об'єднаних ділянках із загальною площею 1000 кв.м. На першому поверсі розташовані закрита кухня, велика вітальня з каміном, їдальня і дві спальні зі спільним санвузлом. На другому поверсі - дві спальні із загальною ванною кімнатою. З обох спалень є виходи на балкони. У господарській зоні - спальня зі своєю вбиральнею, ванною та великою терасою. Її площа дозволяє встановити джакузі. На другому поверсі ще є господарське приміщення. Вікно в стелі в зоні їдальні об'єднує обидва поверхи двосвітним простором. Вхід у віллу можливий на 1-му поверсі при незначному ухилі ділянки, і на 2-му - при сильному. Проект передбачає і будівництво басейну з різними рівнями, переливами і зникаючим краєм.

Як стати власником нерухомості в Кріаріци?

Щоб придбати будинок у «Кріаріци», достатньо просто вибрати ділянку і проект. Будь-який із типових проектів може бути доопрацьований за додаткову плату. Якщо жодна пропозиція не відповідає вимогам замовника, то фахівці компанії «Greкodom Development» можуть розробити індивідуальний проект. Кілька клієнтів саме так і зробили. Детальніше про це ми розповімо в наступній статті.

Підписка на розсилку