У 2018 році очікується збільшення туристичного потоку в Грецію

2018 рік для Греції обіцяє бути ще більш успішним в туристичній галузі. Згідно з прогнозами фахівців в цьому році обсяг туристичного потоку в Елладу виросте на 10% в порівнянні з минулим роком, коли було відзначений аналогічне зростання.

За даними ANA-MPA, цей оптимістичний прогноз для туріндустрії Греції озвучила міністр туризму Олена Кундура на 11-й регіональної конференції, яка відбулася в Центральній Македонії.

Міністр відзначила, що статистика даних по ранньому бронюванню турів у 2018 році – приріст на 15-40% – дозволяє зробити впевнені припущення щодо продажів у цілому. Немає сумніву і в тому, що збільшення кількості регулярних рейсів до Греції на 15% теж вплинуло на показники зростання.

Також Олена Кундура повідомила про те, що попит на найпопулярніші туристичні напрямки в світі в цьому році буде продовжувати рости. А Греція входить в десятку кращих із них. 6 мільйонів туристів відвідали країну за останні 3 роки понад основного обсягу іноземного турпотоку. Що, в порівнянні з даними по всьому світу, говорить про темпи зростання грецького туризму на 7-10% щорічно.

Тільки Центральну Македонію в 2017 році відвідали понад 7 мільйонів туристів, особливо відзначила міністр туризму. Зауважимо також, що обсяг міжнародних сполучень із аеропорту Македонії в цілому збільшено на 12%.

Центральна Македонія стала більш популярним напрямком і завдяки інвестиціям. 57 об'єктів туристичного призначення за минулі два роки були оновлені, відреставровані і побудовані спеціально для потреб відпочивальників. Серед них нові готелі, термальні об'єкти, локації для альпінізму і кемпінгу, марини і житлові туристичні комплекси.

За словами Олени Кондури, кількість регулярних рейсів із Греції виросла на 17% у порівнянні з 2017 роком. І, що дуже зручно для відпочивальників, тепер з декількох європейських міст літають прямі рейси в країну. Плюс з'явилися нові повітряні сполучення - перельоти з 15 міст світу. У їх числі Доху і Дубай, які дуже важливі для Греції.

Підписка на розсилку