Греції вручили «Туристичний Оскар»!

За даними Афіни-Македонського агентства новин, в цьому році Міжнародний центр з дослідження і розвитку індустрії туризму SACEN International оголосив Грецію провідним туристичним напрямом Середземномор'я і Південно-Східної Європи.

SACEN International розташовується в Белграді і займається дослідженнями в галузі туризму з дня свого заснування, з 1957 року. Там же, в столиці Сербії 5 травня 2018 року відбулася церемонія нагородження т.зв. «Туристичного Оскара». Заслужену нагороду отримала Софія Лазаріді - глава офісу Національної туристичної організації Греції (ГНТО).

Греція отримала нагороду т.зв. «Туристичного Оскара», впевнено обійшовши своїх «суперників»: Австрію, Болгарію, Боснію і Герцеговину, Угорщину, Італію, Іспанію, Кіпр, Македонію, Мальту, Румунію, Сербію, Словенію, Туніс, Туреччину, Хорватію, Чорногорію і Францію.

Критерії відбору на звання кращого напрямку в галузі туризму єдині для всіх країн Середземномор'я і Південно-Східної Європи, що беруть участь в конкурсі: діловий, культурний і гастрономічний види туризму; пункт призначення і туроператор; організація в сфері громадського харчування і туристична особистість року.

«Туристичний Оскар» або «Оскар в сфері туризму» присуджується щорічно ось уже протягом 17 років. У минулому році переможцем стала Сербія, яка буквально підкорила компетентне журі кулінарними відкриттями.

* SACEN International – міжнародна організація, яка об'єднує і підтримує компанії в сфері туризму, які прагнуть до постійного розвитку. Фахівці SACEN розробляють і спільно з власниками в туристичній сфері впроваджують світові стандарти якості, сучасні технології, методи роботи та управління відповідно до принципів ринкової економіки. Вони сприяють розвитку більш успішного професійного бізнесу, включенню в світовий туризм і бізнес-потоки.

SACEN допомагає своїм учасникам досягати цілей швидше і простіше, укладаючи угоду про співпрацю. Відповідно до спрямованості бізнесу власники можуть приєднатися до будь-якої структури організації релевантної їх інтересам: до асоціацій, порад, експертних груп або підрозділам.

Дуже часто фахівці в різних галузях туризму стають інструкторами SACEN International і беруть участь в місії організації: допомагають створювати нові проекти і проводять дослідження в сфері гостинності і туризму.

Власна служба зайнятості дозволяє SACEN International забезпечувати компанії кваліфікованим персоналом, а необхідними інвестиціями  завдяки угодам з Європейським банком реконструкції та розвитку і Світовим банком.

Підписка на розсилку