Понад 200 п'ятизіркових готелів з'явилося в Греції за період реформ

Значне зростання в сфері першокласних п'ятизіркових готелів, а саме, понад двісті, доводиться на період із 2010 року і до першого семестру 2018 року, згідно з даними останнього звіту відомої консалтингової компанії Gbrconsulting.

Згідно з базою даних вищезгаданої компанії, почали діяти нові п'ятизіркові готелі, відновили свою діяльність старі готельні комплекси або готелі, які піднялися в категорії, з загальною кількістю наданих номерів близько 26.000.

У числі регіонів, які вклали найбільшу кількість інвестиції в даній сфері, перше місце за кількістю наданих номерів в п'ятизіркових готелях займає Додеканес, включаючи 44% від загального числа номерів починаючи з 2010 року по сьогоднішній день, за ним слідують острів Крит з 20%, Македонія з 11%, а також територія Іонійської затоки і Кіклади з 9%.

Що ж стосується будівництва нових 5-зіркових готелів, Кіклади з 29% знаходяться на першому місці, однак слід зауважити, що в даному випадку більшість з побудованих готелів це готелі з невеликою кількістю номерів, а також boutique готелі, потім слідує Додеканес з 19% і Крит з 18%.

Підписка на розсилку